Αισθητική και Διαχείριση Μονάδων Αισθητικής
4 έτη/240 ECTS, Πτυχίο

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ

• Αξιολογημένο Πρόγραμμα Σπουδών από το Συμβούλιο Εκπαιδευτικής Αξιολόγησης – Πιστοποίησης (Σ.ΕΚ.Α.Π.)
  • Κρατική Χορηγία μέχρι €3.420 και Φοιτητική Μέριμνα (Στέγαση, Σίτιση, Αγορά Βιβλίων, Αγορά Ηλεκτρονικού Υπολογιστή) για κάθε έτος σπουδών (με εισοδηματικά κριτήρια)

Το επάγγελμα της Αισθητικού εξελίσσεται χρόνο με το χρόνο, γι’ αυτό η δημιουργία Προγράμματος Σπουδών Αισθητικής σε επίπεδο Πτυχίου, που να προσφέρει γνώσεις σε θέματα εξειδίκευσης αλλά και Οργάνωσης, Διοίκησης και Επιτυχημένης Λειτουργίας Μονάδων Αισθητικής, ήταν επιβεβλημένη. Το KES College προσφέρει τετραετές Πρόγραμμα Σπουδών “Αισθητική και Διαχείριση Μονάδων Αισθητικής”, δίνοντας στους/στις απόφοιτους/ες όλα τα εφόδια για να μπορούν να ανταποκριθούν στις σύγχρονες επαγγελματικές τάσεις του τομέα, έχοντας ταυτόχρονα όλα τα προσόντα να συμμετέχουν ενεργά στην πιο επαγγελματική και υπεύθυνη Οργάνωση και Διαχείριση του χώρου εργασίας.

• Τίτλος Σπουδών: Πτυχίο στην Αισθητική και Διαχείριση Μονάδων Αισθητικής